Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Taki mądry jesteś a nie policzyłeś że od większej stawki wzrośnie wysługa lat około 56 zł No rzeczywiście pozytywny szok. Za to mam dziękować związkom? To może też mi wyliczysz gdzie te 400PLN, o których była mowa od samego początku. Nie chodzi o premię czy wliczanie czegoś co już było - tylko czyste 400PLN prawdziwej podwyżki? Jak widać nadal nie brakuje pustki w głowach a nawet jest w cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie widziałeś albo słyszałaś że dostajesz tyle podwyżki ile żądałeś są negocjacje. Trzy stówy to naprawdę dobry wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak każdy pies pujdzie za kością nawet jak 400 mu zaufało .judasz za 30 srebrników.ale sie powiesił.jak ktoś siedzi w *** u prazesa to ma w *** załoge.na zachodzie związki żyją z załogi i o nią walczą tu są w kieszeni .i nie p...e że zamkną bo dawno by zamknęli ładujemy w czechy i włochy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela, jakie 3 stówy ? Ja dostałem 30 zl obniżki bo brałem co miesiac 3 stówy premii a teraz wliczyli mi do stawki 269 ;/ od razu się robić odechciało, mi i wielu innym osobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela w twoim wypadku milczenie ewidentnie jest złotem!!! 300PLN? Skąd dobra kobieto tą kwotę wykombonowałaś? Jeżeli tak prowadzisz domowy budżet to gratuluję! Właśnie dzięki takim głosom i osobom panowie mieniący się "przewodniczącymi" zawsze będą mieli dobre, ciepłe i spokojne pensje. Brawo ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Paparazzi nie kwicz tylko weź się w garść i lyknij Halitomin oraz bloker potu bo unosi się nie przyjemna woń. Tylko z dobroci serca zwracam Ci uwagę Ten Komentarz nie ma na celu obrażać kogo kolwiek rozpowszechnianie zakazane i kopiowanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robotnik co ty mówisz o ciepłych pensjach przewodniczący solidarnościi ma mniejsze zarobki jak pracpował na maszynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech idzie na maszyny bo zachodzi ryzyko, że będzie przymierać głodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z idiotami się nie rozmawia. Ela daj sobie spokój 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega napisał:
Z idiotami się nie rozmawia. Ela daj sobie spokój
 Kolega trzyma ręke na kolanie Eli czy już patrzy jak pije wino...:) jak swego czasu śpiewał klasyk? Ciepła ponieważ nie musi się w niczym nikomu wykazywać. Mniejsza pensja niż był na maszynach? Chyba się popłaczę ze śmiechu!!! Ela powtórzę - milczenie jest złotem :))  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik napisał:
Kolega napisał:
Z idiotami się nie rozmawia. Ela daj sobie spokój
Kolega trzyma ręke na kolanie Eli czy już patrzy jak pije wino...:) jak swego czasu śpiewał klasyk? Ciepła ponieważ nie musi się w niczym nikomu wykazywać. Mniejsza pensja niż był na maszynach? Chyba się popłaczę ze śmiechu!!! Ela powtórzę - milczenie jest złotem :))  
 To płacz ze śmiechu i podaj te kwoty jakie Stasio zarabial jako pracownik i teraz jako przewodniczący,ok?Jak jesteś tak dobrze zorientowany.Najlepiej rzucic osczerstwo bez pokrycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po nadgodzinach niedzielnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwaląthp napisał:
Już po nadgodzinach niedzielnych ?
 żałujesz że nie poszedłes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasio to, Stasio tamto, Stasio nawet i owo - czy za was też łazi do wychodka?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego się popłaczesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nich wróci na maszyny jak ma tak mało kogo ty czarujesz że ma mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik napisał:
to nich wróci na maszyny jak ma tak mało kogo ty czarujesz że ma mniej
  Czytaj ze zrozumieniem.Gdzie napisałem że ma mniej?To ty tak wnioskujesz raczej płaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nipisz bzdur że ma dobrze opłacany stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chódźcie dalej debile na nadgodziny to potem wam na C 4-brygadówke zrobią i świątek piątek bez wolnej soboty,niedzieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...